Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Кто on-line?




«  Січень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031






                                                

Д О В І Д Н И К

телефонів керівників районних та міських рад станом на 11.12.2015

 

Район, місто,

код

Голова районної ради,

міський голова

Телефони

Факс

Заступник голови ради, секретар ради

Телефони

Керуючий справами

Телефони

Бобринецький

(0257)

ГАДЕМСЬКА

Олена Антонівна

(04.09.1965)

сл.3-42-08

пр. 3-40-26

 

(095)487-53-04

3-40-26

САБЛІНА

Наталія Анатоліївна

(25.09.1962)

сл. 3-40-26

 

(097)403-82-25

(066)550-79-08

 

ІВАНОВА

Надія Вікторівна

(30.08.1961)

сл. 3-47-99

 

(050)208-20-76

(096)987-45-78

(096)726-22-74

Вільшанський

(0250)

ЛЕЦЬ

Михайло Якович

(20.11.1948)

сл., пр. 9-71-64

 

(099)114-83-28

(097)904-48-85

9-71-64

МИХАЙЛОВ

Олександр Петрович

(30.03.1973)

сл. 9-71-31

(066)710-03-75

МЕЛЬНИК

Ярослав Вікторович

(04.08.1976)

сл. 9-71-31

 

(066)338-58-54

(096)138-78-60

Гайворонський

(0254)

ГРАБОВИЙ

Дмитро Миколайович

(10.10.1984)

пр. 2-20-55

сл. 2-21-47  

(067)772-23-02

5-06-78

-

сл. 2-11-60

РАТОВСЬКА

Наталія Володимирівна

(14.04.1983)

сл. 5-06-78

2-21-47

(097)440-66-01

Голованівський

(0252)

КУЧМІЙ

Богдан Борисович

(03.09.1985)

сл. 2-27-45

пр. 2-13-87

 

(097)124-48-53

2-27-45

2-16-87

РОКОЧУК

Дмитро Сергійович

 

сл. 2-16-87

(097)877-77-20

КАДІЄВСЬКИЙ

Юрій Миколайович

(28.04.1969)

сл. 2-13-87,

2-19-84

(067)336-32-70

Добровеличківський

(0253)

КОРНІЄНКО

Людмила Броніславівна

(05.04.1974)

сл., пр. 5-17-99

(097)685-56-94

5-17-99, 5-28-99

ОГРЕБА

Андрій Петрович

(23.02.1971)

сл. 5-26-78,

(096)346-15-56

СКОРОПАД

Світлана Вікторівна

(30.01.1973)

сл. 5-28-99

 

(097)997-03-40

Долинський

(0234)

БОНДАРЕНКО

Ірина Петрівна

(18.07.1969)

сл., пр. 5-11-07

(097)091-98-18

5-23-97

-

сл. 5-03-50

 

МУНТЯН

Світлана Володимирівна

(24.05.1971)

сл. 5-16-24

(095)338-72-07

 

Знам'янський

(0233)

МАКАРЕНКО

Сергій Дмитрович

(01.12.1988)

сл. 2-19-68

 

(050)457-68-68

2-19-68

МОЛОДЧЕНКО

Дмитро Миколайович

(14.10.1975)

сл. 2-19-56

 

(050)487-07-26

САВРАНСЬКА

Валентина Федорівна

(02.08.1961)

сл. 2-20-19

 

(066)631-91-02

(097)740-21-51

Кіровоградський

(0522)

КАДИГРОБ

Сергій Васильович

(04.08.1974)

 

сл. 56-52-73

пр.56-52-73

(067)291-01-03

(066)201-78-72

56-77-15

ВІТЮК

Наталія Миколаївна

(20.05.1971)

(050)457-02-53

сл.56-77-15

кв.55-02-26

 

НЕТЕПЛЮК

Оксана Василівна

(02.08.1971)

сл. 56-93-42

 

(095)89-28-575

Компаніївський

(0240)

СПІКТАРЕНКО

Вадим Володимирович

(03.07.1967)

сл. 2-04-54

 

(бух. 2-02-05, 2-00-69)

 

2-02-05

ЖИТНЯ

Любов Олександрівна

(08.03.1961)

 

сл.2-00-67

(096)475-77-45

 

 

 

сл. 2-08-96

 

 

Маловисківський

(0258)

СОСНОВСЬКА

Світлана Миколаївна

(22.04.1959)

пр. 5-12-79

(050)975-77-34

5-12-79

ПАЛІЙ

Валерій Іванович

(25.06.1972)

 

сл. 5-12-75

(095)618-08-11

 

КРИЛО

Володимир Анатолійович

(02.08.1963)

сл. 5-18-75

 

(095)250-73-21

098-718-15-74

Новгородківський

(0241)

ГОРБЕНКО

Олександр Вікторович

(09.04.1960)

 

сл. 2-02-06

пр.2-01-62

(099)760-09-91

(067)520-35-23

2-06-27

 

2-01-62

КРИВОРУЧКО

Віктор Васильович

(15.03.1966)

 

сл. 2-08-39

(097)968-09-06

ІСАЄВА

Світлана Григорівна

(18.08.1966), нач.орг.відділу

сл. 2-01-62

 

(050)959-11-50

(096)948-32-61

Новоархангельський

(0255)

СОВА

Олег Миколайович

(31.08.1971)

сл., пр. 2-10-37

 

(098)224-90-08

(097)788-34-33

2-10-37

САДІКОВ

Руслан Юрійович

(08.02.1985)

сл. 2-26-46

 

(068)1576524

БУДНИК

Павло Анатолійович

(02.01.1961)

сл. 2-22-52,

5-01-47

 

(097)230-18-12

Новомиргородський

(0256)

СОВЕНКО

Сергій Миколайович

(18.07.1968)

сл. 4-11-02

пр.4-15-87

 

(097)012-67-18

4-15-87

 

сл. 4-10-21

 

ГУРІЧЕВ

Віктор Олексійович

(04.05.1958)

сл. 4-10-20

 

(097)276-91-58

Новоукраїнський

(0251)

САВЕНКО

Валерій Анатолійович

(23.04.1967)

сл. 2-13-53

 

(050)100-67-04

2-13-53

ТАЛАШКЕВИЧ

Олег Михайлович

(23.02.1958)

 

сл.2-13-53

(050)132-18-94

ПОЛУЛЯХ

Микола Володимирович

(20.05.1967)

сл. 2-27-30

(095)896-58-73

(098)504-55-51

Олександрівський

(0242)

ГОНЧАРЕНКО

Григорій Кіндратович

(25.11.1955)

пр. 3-23-95

 

(068)063-48-02

3-23-95

ПЕРЕВЕЗІЙ

Сергій Миколайович

(31.01.1974)

сл. 3-23-92

 

(097)521-33-60

ДУДНИК

Сергій Дмитрович

(28.11.1966)

сл. 3-29-84

 

(096)385-18-62

(095)713-16-48

Олександрійський

(0235)

КОРІНЕНКО

Ольга Анатоліївна

(20.10.1973)

сл. 4-04-51

пр. 4-02-68

(066)963-75-41

 

4-07-81

 

 

сл. 4-09-63

 

БАЛЕНКО

Валерій Анатолійович

(08.07.1962)

сл. 4-07-81

кв.3-61-16

(097)166-50-20

(063)693-43-12

Онуфріївський

(0238)

УТКІНА

Тетяна Іванівна

(25.08.1960)

сл. 20-351

пр. 20-791

 

(067)520-17-83

20-375

КАЛНИЦЬКА

Катерина Миколаївна

(17.08.1962)

сл. 21-085

 

(096)413-80-10

МЕДВЕДЄВ

Михайло Юрійович

(02.06.1975)

сл. 20-375

 

(067)378-66-65

 

Петрівський

(0237)

САКАРА

Тамара Вікторівна

(01.04.1970)

сл. 9-71-33

 пр. 9-63-01

 

(067)800-02-48

9-76-71

ІВАНОВА

Антоніна Анатоліївна

(25.11.1959)

сл. 9-70-36

 

(096)972-84-38

ГНАТЮК

Борис Іванович

(16.03.1955)

сл. 9-63-13,

9-76-71

(097)042-32-95

Світловодський

(0236)

ДОМБРОВСЬКИЙ

Роман Васильович

(11.02.1982)

сл. 2-74-52

 

2-74-52

ШАПОВАЛ

Олексій Іванович

(26.11.1953)

сл. 2-14-50

(098)768-14-01

-

сл.2-84-63

Ульяновський

(0259)

КРИМСЬКИЙ

Ігор Аркадійович

(01.06.1960)

сл. 2-20-00,

пр. 2-16-70

 

(067)231-70-38

2-20-00

2-22-60

ВЕРБИЦЬКА

Ліна Іванівна

(30.01.1974)

сл. 2-22-60

(067)493-31-41

 

 

ЖИВОТОВСЬКА

Лілія Володимирівна

(12.03.1964)

сл. 2-29-66

 

(098)432-94-72

Устинівський

(0239)

ЛЕЩЕНКО

Володимир Іванович

(28.07.1963)

 

сл. 4-12-46

 

(097)254-25-28

4-14-07

РЕЗНІК

Василь Васильович

(20.12.1980)

сл. 4-16-45

 

(067)520-78-60

ДОНЕЦЬ

Микола Михайлович

(10.02.1956)

сл.4-14-07

д.4-19-56

(095)599-32-12

(096)45-41-745

м. Знам'янка

(0233)

ФІЛІПЕНКО

Сергій Іванович

(21.02.1961)

сл. 7-42-88

пр. 2-20-22

 

 

 

2-20-22

 

сл. 2-20-38

 

 

сл. 2-19-80

 

 

 

 

сл. 2-19-07

 

м. Кіровоград

(0522)

РАЙКОВИЧ

Андрій Павлович

(07.04.1956)

пр. 24-08-24

(050)555-50-40

 

24-08-05

СМІРНОВ

Володимир Олександрович

секретар ради

сл. 2-20-38

пр. 24-23-65

МАСЛО

Людмила Яківна

апарат ради

24-03-14

 

пр.24-53-44

 

 

 

 

 

пр.24-09-67

 

 -

пр.24-26-26

 

 

 

Кіровський

(0522)

КРИШКО

Олександр Володимирович

(16.09.1978)

пр.,сл. 24-79-22

 

22-55-67

 

-

-

 

ВОЛКОВА

Руслана Володимирівна

(24.10.1976)

сл. 24-12-69

(066)217-95-44

Ленінський

(0522)

ФРОСІНЯК

Руслан Вікторович

(19.02.1984)

 

пр.24-99-74

(095)227-11-69

24-99-77

ПАСТОЛАТІЙ

Артем Сергійович

(21.06.1990)

сл. 24-99-71

 

-

-

м. Олександрія

(0235)

ЦАПЮК

Степан Кирилович

(26.01.1954)

сл. 7-10-01,

пр. 7-10-01,

ф. 7-13-40

(067)520-84-56

7-13-40

 

сл. 7-17-83

пр. 7-13-40

 

ЧЕБОТАРЬОВ

Володимир Вікторович

(29.10.1966)

сл. 7-00-10

пр. 7-02-01

(095)254-68-83

ДАВИДЕНКО

Людмила Вадимівна

(18.12.1961)

сл., пр. 7-02-01

(067)520-84-55

СОСНА

Людмила Василівна

(17.07.1959)

сл. 7-01-55., пр., 7-40-76

(050)907-59-21

 

сл., пр. 7-40-76

 

м.Світловодськ

(0236)

КОЗЯРЧУК

Валентин Валентинович

(01.05.1956)

пр. 2-17-85

кв. 2-37-78

(067)530-84-52

 

2-17-85

 

сл. 2-07-60

 

ТУМАНОВ

Вадим Павлович

(14.03.1974)

сл. 2-15-23

кв. 2-95-78

(067)954-67-68

(095)466-72-55

 

сл. 2-19-36

Апарат ради 2-17-15 Марина Володимирівна

Організаційний відділ   2-43-86

Загальний відділ 2-43-74

 

            

 








Місцевим радам
Кадровим службам Збірка практик – переможців конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» 2014 року Роз'яснення щодо діяльності архівних установ районуПорядок нагородження районними відзнакамиПро обласний конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядуванняМетодичні рекомендації щодо підготовки проектів і програм розвитку місцевого самоврядуванняПосібник по створенню центру місцевої активності для розвитку громадиІнструкція з діловодстваПоложення про всеукраїнський конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування(нова редакція)"Антикорупційне законодавство Законодавство про службу в омсПро подання декларації про доходи та майновий стан Про обробку персональних данихНюанси використання службового автомобіля Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» Фаза - III

Copyright MyCorp © 2018