Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Кто on-line?




«  Січень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031






 

С П И С О К

міського, селищного, сільських голів і секретарів

Місцева рада

Міський голова

Телефони

Секретар ради

Телефони

Заступники, секретар виконкому

Телефони

Маловисківська міська ОТГ

ГУЛЬДАС

 Юрій Леонідович

сл.5-14-54

 

(050)341-13-11

ПОСТОЛЮК

Леся Анатоліївна

 

сл. 5-15-95

 

(096)873-46-51

БАКАЛІНСЬКИЙ

Олександр Михайлович

сл. 5-18-37

   (066)755-08-20

ЖОВТИЛО

Алла Василівна

сл. 5-16-90

   (095)162-89-07

Смолінська селищна

МАЗУРА

Микола Миколайович

 

сл. 5-45-25

(096)648-52-07

 

ГОРДІЄНКО

Євгенія Петрівна

 

сл. 3-29-38

(066)766-54-14

 

 

Березівська сільська

БОЙКО

Володимир Васильович

 

сл. 3-36-09  

(068)063-42-58

ШИЯН

Інна Юріївна

сл. 3-36-09

(099)533-8008

 

 

Злинська

сільська

НЕДОЛУЖКО

Олександр Михайлович

 

сл. 5-45-04

(099)641-27-15

ПЕШЕХОНОВА

Варвара Іванівна

 

сл. 3-61-91

(067)428-81-43

КОКОРІН

Віталій Іванович

 

(067)885-99-32

Великовисківська

сільська

БУЛАЦЕЛ

Сергій Іванович

сл. 4-31-83

(096)397-85-98

ЯКОВЛЕВА

Оксана Іванівна

сл. 4-31-80

 (099)746-33-82

ГОЛОВЕШКО

Юрій Валентинович

 

сл. 4-31-80

   (097)888-34-90

Ленінська

сільська

ЧУМАК

Олег Володимирович

сл. 5-45-16

(096)129-35-23

СЛИВЕНКО

Тетяна Миколаївна

сл. 4-46-45

(098)728-18-05

 

 

 

Лозуватська сільська

ГОЛОВАЧ

Олександр Іванович

сл. 5-45-79

 (095)844-49-42

 (097)221-27-47

СОБОВЕНКО

Тетяна Василівна

 

сл. 4-45-79

 (097)851-65-85

 

 

Мануйлівська сільська

БАРАНІК

Михайло Михайлович

 

сл. 4-53-44

 (098)392-16-21

 

ВЕРБОВСЬКА

Людмила Сергіївна

 

сл.4-53-44

 (098)481-21-97

 

 

Мар'янівська сільська

ТЕНЕНИКА

Олексадр Миколайович

 

сл. 5-45-44

(096)474-74-94

 

ОВСЯНІК

Анна Миколаївна

 

сл.4-35-74

(066)669-72-08

 

ЛИЗЕНЬ

Олена Аркадіївна

 

сл.4-35-74

 

Новогригорівська  сільська

БРАТЕРСЬКА

Тамара Вікторівна

сл. 3-82-27

(066)246-19-59

ГОНЧАРЕНКО

Тетяна Іванівна

 

сл. 3-83-97

(066)132-19-61

 

 

 

Нововознесенська сільська

КАРПОВА

Любов Володимирівна

 

сл. 3-38-41

 (095)774-89-84

ГОЛВЧЕНКО

Надія Юріївна

 

сл. 3-38-41

(099)509-37-12

 

 

Оникіївська сільська

ВОЄВОДА

Інна Борисівна

 

сл. 5-45-48

(050)749-23-12

 

КОЛОДІЙ

Руслан Юрійович

 

сл. 4-43-33

 

(095)093-47-75

 

 

Кіровська

сільська

ТУНІЧЕНКО

Світлана Григорівна

 

сл. 5-45-63

  (066)667-84-44

ПІТЮРЕНКО

Любов Олександрівна

сл. 4-57-23

(099)416-70-50

 

 

Плетеноташлицька сільська

МАРТИНОВ

Володимир Борисович

 

сл. 4-58-36

 (066)684-02-87

ШЕВЦОВА

Тетяна Іванівна

 

     сл.4-58-36

(066)141-08-01

 

 

Розсохуватська сільська

САВЕНКО

Віктор Анатолійович

сл. 4-66-21

(066)918-84-27

ШИМКО

Світлана Вікторівна

 

сл. 4-66-25

(097)521-33-60

 

 

Хмелівська

сільська

МАЙДЕБУРА

Сергій Васильович

сл. 3-82-49

 (066)160-02-68

 

БУБЛИК

Ірина Миколаївна

 

сл. 3-83-93

(096)796-45-94

 

СИКМЕДІН

Валентина Миколаївна

сл. 3-82-93

 

 

Якимівська

сільська

ФЕДЧЕНКО

Віктор Леонідович

сл. 3-38-59

 (066)660-36-72

СУС

Оксана Леонідівна

 

сл. 3-38-54

(066)621-03-65

 

 

 







Місцевим радам
Кадровим службам Збірка практик – переможців конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» 2014 року Роз'яснення щодо діяльності архівних установ районуПорядок нагородження районними відзнакамиПро обласний конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядуванняМетодичні рекомендації щодо підготовки проектів і програм розвитку місцевого самоврядуванняПосібник по створенню центру місцевої активності для розвитку громадиІнструкція з діловодстваПоложення про всеукраїнський конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування(нова редакція)"Антикорупційне законодавство Законодавство про службу в омсПро подання декларації про доходи та майновий стан Про обробку персональних данихНюанси використання службового автомобіля Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» Фаза - III

Copyright MyCorp © 2018